T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / ÜSKÜDAR - İSTANBUL TİCARET ODASI ŞEHİT RAGIP ALİ BİLGEN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

Velilerimizin Dikkatine...

Değerli velilerimiz, öğrencilerimizin eğitim-öğretim faaliyetlerinden daha fazla istifade edebilmeleri ve okul iklimine uyum sağlayabilmeleri için aşağıdaki hususlara itina gösterilmesi rica olunur.

Lütfen Dikkat ve Rikkat...

1. Okul giriş çıkış saatlerine riayet ediniz. Pazartesi sabahları, bölgemizde trafikte oluşan yoğunluğu ve töreni dikkate alarak hareket ediniz.

2. Kimlik kartlarının öğrencilerin yanlarında olmasına ve kaybolmamasına özen gösteriniz. Giriş çıkışların ve yemek takibatının buradan yapıldığını öğrencinize hatırlatınız.

3. Öğrencilerimizin kılık kıyafetlerinin temiz, ütülü olmasına dikkat ediniz. Eskiyenleri değiştiriniz. Okul kıyafetine uygun bir şekilde öğrencinizi okula gönderiniz. Saç sakal tıraşına dikkat ediniz.

4. 2018-2019 eğitim öğretim yılında devamsızlık yapmamanın önemini öğrencilerinize lütfen hatırlatınız. İzin, rapor vb. konularda ilgili müdür yardımcınız ile iletişime geçiniz. 

5. Okulumuz için hazırlanan eğitim-öğretim takvimini öğrenciniz ile birlikte düzenli olarak takip edip planlamalarınızı buna göre yapınız. Plan sitemizin duyurular bölümünde yer almaktadır.

6. Önümüzdeki bir buçuk haftanın sınav haftası olduğunu unutmayınız. Pansiyonda kalan öğrencilerimizi telefonla ve pansiyon idarecilerinden takip ediniz. 

7. Öğrencilerimizin kitap, defter vb. eğitim materyallerini zaman zaman kontrol ediniz. Eksik olanlarını tamamlayınız.

8. Öğrencilerimizin devam ettiği kursları yakından takip ediniz.

9. İnternet sitemizi ve sosyal mecralarımızı yakından takip ediniz.

10. Veli öğretmen görüşme saatleri duyurular bölümünde yayınlanmıştır. Görüşmeleriniz için lütfen 0216 340 41 10 numaralı telefondan her bir öğretmenimiz için randevu talep ediniz.

12. Öğrenci işleri, eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili öncelikle sınıf rehber öğretmenleri ile irtibata geçiniz. Gerekli hallerde idarecilerimizle görüşünüz. Ortaokullardan sorumlu müdür yardımcımız Faruk Tekeli, 10. sınıflar ve 9A/9B/9C sınıfları için müdür yardımcımız Fuat Uzer, Hazırlık sınıfları ve 9D/9E/9F için müdür yardımcımız Mehmet Gül ile görüşmelerinizi gerçekleştiriniz.

13. Bağış, yemek, kılık kıyafet vb. konular ile ilgili Adıgüzel Amaç ve Remzi Kaya ile irtibata geçiniz.

Yukarıdaki konulara dikkat etmenizi rica eder; sağlık, afiyet ve mutluluklar dileriz.

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 04.11.2018 - Güncelleme: 04.11.2018 21:11 - Görüntülenme: 894
  Beğen | 20  kişi beğendi